O mně

Kdo jsem?

 

Jsem certifikovaná výživová poradkyně a fitness instruktorka s pětiletou praxí. 

Prošla jsem kurzem Understanding in Nutrition na Petroc College v Birminghamu ve Velké Británii. Následně jsem absolovala kurz Výživový poradce s Dexter Academy, a nakonec jsem si udělala kurz Fitness instruktor se Škola Fitness.

 

G67A9985

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jaké služby nabízím?

 

Učím své klienty jak se zdravě a udržitelně stravovat. Nepomáhám jim pouze zhubnout, ale najít rovnováhu a udržet si nový zdravý životní styl. 

Nabízím sestavení stravovacího plánu na míru, on-line koučink, individuální tréninkový plán na doma nebo do fitka, nebo jednorázovou konzultaci. 

Nově také nabízím osobní tréninky pod mým vedením.Proč zrovna já?

 

Nejsem zastáncem diet typu keto, low carb apod pokud to není ze zdravotního hlediska, ale jen za účelem hubnutí. Svoje klienty učím stravovat se tak, aby byly jejich výsledky trvale udržitelné, a aby se cítili dobře. Zastávám zdravý a udržitelný životní styl bez omezování, bez přehnaného počítání kalorií a každého gramu jídla. Udržitelný zdravý životní styl není totiž o přehnané kontrole jídla, ale o rovnováze.

Stravovací plán na míru jsem sestavila již pro více než 2500 klientů, kteří mají skvělé výsledky - jak fyzické, tak i psychické.