Společné hubnutí (až 5-16 kg do léta)

Jedná se o hubnoucí program na 4 měsíce pod mým vedením, který bude probíhat v soukromé FB skupině od 22.ledna do 22.května. Za tu dobu zhubnete až 16 kg (záleží na vašem konkrétním cíli).

Ve skupině budou další ženy, které budou na stejné vlně a mít stejný cíl - ZHUBNOUT. Budeme se tedy všechny vzájemně motivovat, podporovat a sdílet své úspěchy. Obdržíte ode mě 3x komplexní stravovací plán s variantami, který obsahuje cca 400 variant pokrmů v každém chodu a každá jednotlivá varianta bude napsána a vypočítána individuálně každému na míru. Není tedy třeba nic počítat, nad ničím přemýšlet, pouze si vybrat variantu dle libosti a připravit si jídlo podle ní.

Každá varianta obsahuje fotku pokrmu, množství surovin uvedené přímo pro vás, postup receptu a vypočítané nutriční hodnoty. Pokrmy (recepty) ve variantách jsou velice rychlé a jednoduché na přípravu a pouze z pár běžně dostupných surovin. Z jídelníčku lze vařit na více dnů dopředu a lze vařit i pro celou rodinu. Nemusíte tedy vařit pro každého člena zvlášť (jídla chutnají chlapům i dětem) a taky nemusíte trávit spoustu času v kuchyni. Stačí maximálně 3 hodiny a máte jídlo na další 3 dny hotové.

Po celou dobu spolupráce se vám budu věnovat a případně upravovat váš jídelníček tak, abyste dosáhly těch nejlepších výsledků. Budete mít můj dohled a kontrolu - držím nad vámi pomyslný bič.
Zároveň vám budu zodpovídat vaše dotazy a naučím vás, jak si po spolupráci samy sestavovat svůj jídelníček, jak se správně samy intuitivně stravovat a jak být zkrátka samy sobě svým výživovým poradcem. 
Stravovací plán po skončení programu zůstane váš a vy se podle něj budete moct i nadále stravovat. 


POČET MÍST JE OMEZEN!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 245
4 999 Kč
Společné hubnutí (až 5-16 kg do léta)

JAK TO FUNGUJE:

Nejprve zadáte poptávku. Objednávku programu poté uhradíte a ihned po zaplacení vám na uvedenou e-mailovou adresu přijde e-mail se vstupním dotazníkem, který mi vyplníte a pošlete zpět. Na základě vyplněného dotazníku vám vyhotovím jídelníček na míru a pošlu pozvánku do soukromé FB skupiny, kde bude hubnoucí program probíhat.

DOBA DODÁNÍ:

Vyhotovený jídelníček obdržíte na vámi uvedenou adresu do 24 hodin od doby obdržení vyplněného vstupního dotazníku. 

JAK JÍDELNÍČEK VYPADÁ:

Kompletní jídelníček obsahuje 3x jídelníček na míru (základní verze, rozšířená verze, rozšířená verze II.) Na e-mail tedy obdržíte 3x PDF soubor.

Celkem s jídelníčkem obdržíte cca 400 variant pokrmů/receptů včetně vánočních a velikonočních receptů. Součástí jídelníčku (základní verze) obdržíte také:

  • také manuál k jídelníčku
  • doporučený nákupní seznam
  • užitečné rady a články (jak vařit pro celou rodinu, jak jíst před a po cvičení, jak jíst na noční směně atd.)
  • rozdělení energetického příjmu
  • tipy na přípravu pokrmů
  • tabulka na zapisování výsledků
  • přidání do soukromé FB skupiny
  • článek o stravování 80/20
  • 4 měsíce konzultace a podpory
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 31.1.2024
Výborne, jednoduché, prehľadné a rychle recepty . Pri tomto type stravovania nie ste hladní.