Osobní trénink v Brně

Klienty trénuji v Best Gym Horova Brno (Horova 99, 616 00 Brno-Žabovřesky).

Ceny za lekce s osobním trenérem nezahrnují vstupné do fitness centra (je možno využít MultiSport kartu).

Všechny předplacené tréninkové jednotky je nutné vyčerpat do 1 měsíce od zaplacení (minimální frekvence tréninků je tedy 2-3x týdně, což je zároveň i optimální frekvence cvičení pro začátečníky, ale i pokročilé).

Pokud domluvený trénink nestíháš, dej mi vědět alespoň 24 hodin předem. Trénink zrušený později bude účtován jako uskutečněný. Pro mě je to fér a pro tebe motivace, abys domluvený trénink nezrušil/a jenom proto, že se ti zrovna nechce. 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Momentálně nedostupné (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 242/1 T 242/5 T 242/23 242/16 242/VE 242/VE2 242/VE3 242/VE4 Zvolte variantu
490 Kč 2 250 Kč 4 200 Kč 6 400 Kč 740 Kč 3 450 Kč 6 600 Kč 10 240 Kč od 490 Kč
Osobní trénink v Brně

Výhody tréninku s osobním trenérem:

  • Rychlejší výsledky
  • Správná technika, žádné chyby
  • Individuální přístup
  • Bezpečné a kontrolovatelné hubnutí nebo nabírání svalové hmoty
  • Větší motivace a lepší výkony

UPOZORNĚNÍ

I přesto, že posilování těla je velice důležité pro budování svalové hmoty a prospěšné pro redukci podkožního tuku, klíčová je správně nastavená STRAVA. Bez ní to zkrátka fungovat nebude, nebo alespoň ne tak dobře a rychle, jak byste chtěli. Pro maximální výsledky proto doporučuji nechat si sestavit stravovací plán na míru. Se špatně nastavenou stravou vám nezaručuji výsledky ze společného cvičení!!! 

 

Jak spolupráce probíhá?

Nejprve zadáte poptávku. Objednávku osobních tréninků poté uhradíte a ihned po zaplacení vám na uvedenou e-mailovou adresu přijde e-mail se vstupním dotazníkem, který mi vyplníte a pošlete zpět. Zároveň se domluvíme na termínu první lekce. Na lekci si doneste boty a oblečení na cvičení, ručník a pití. Nejdříve zkonzultujeme váš vyplněný dotazník a následně s vámi provedu diagnostiku pohybového aparátu a fyzické kondice. Nakonec se pustíme do samotného tréninku. Na konci tréninku se rovnou domluvíme na termínu další lekce.

 

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 27.2.2024
Díky Lence jsem zahodila ty předsudky kdy se člověk bojí jít sám do posilovny. Tréninky byly naprosto super, hodina Vám rychle uteče a pokaždé přišla s nějakým novým cvikem. Všechno je Vám ukázáno, vysvětleno, technika hlídaná. Pokračuju tréninkovým plánem na míru a jsem ráda za hodiny osobního tréninku. Teď člověk může jít cvičit sám bez nějakého "strachu".
5
IL Avatar autora | 22.2.2024
Naprostá spokojenost s osobními tréninky, opravdu velmi doporučuji. Lenka vše krásně vysvětlí, názorně ukáže a pomůže, když je těžké cvik technický zvládnout, vždy má schovaný nějaký tip a radu, jak to lépe zvládnout a zacilit na danou partii. A i po delší době, co už spolu máme tréninky, tak stále přichází s novými cviky. Nebojím se díky ní chodit do fitka a baví mě to. Má skvělý přístup, jsem moc ráda, že jsem si vybrala ji. 🙂
5
MG Avatar autora | 25.10.2023
Osobní tréninky s Lenkou jsou skvělé. Lenka vše krásně vysvětlí a názorně ukáže a sleduje každý detail vašeho cvičení. Poprvé jsem měla strach jak z tréninku tak vůbec navštívit posilovnu, ale díky Lence mě trénink hrozně baví a těším se na každý další.
5
BH Avatar autora | 17.10.2023
Trénink s Lenkou je naprosto senzační! Vše krásně vysvětlí, kontroluje každý pohyb. Jsem moc ráda, že jsem na tebe Leni natrefila!
5
SM Avatar autora | 16.10.2023
Osobní trénink v Brně je perfektní. :-) Cvičení v posilovně mě díky Lence baví. Velmi podrobně vysvětlí každý cvik.
5
MN Avatar autora | 18.7.2023
Osobní trénink v Brně super! 🤩 Super přístup, a naučení techniky cvičení. Těším se na další spolupráci 😊